Aktualności

Targi Studenckich Kół Naukowych

Już 27 października zapraszamy do odwiedzenia stanowiska IKB na Targach Studenckich Kół Naukowych. Nasi przedstawiciele opowiedzą wam o Kole i podzielą się swoim doświadczeniem. Więcej szczegółów można sprawdzić na wydarzeniu STN Lublin. Zapraszamy!

 


Spotkanie organizacyjne Koła

Spotkanie organizacyjne Interdyscyplinarnego Koła Biomedycyny odbędzie się 20 października o godzinie 19.00 na platformie Zoom. Wszystkie osoby zainteresowane dołączeniem prosimy o kontakt na kolo.biomedycyny@gmail.com.

 


Sympozjum Studentów Biomedycyny już jutro!

Drodzy uczestnicy, już jutro odbędzie się nasze Sympozjum!
Startujemy o godzinie 9:15 otwartym wykładem plenarnym Prof. Dr. Andreasa Grabruckera a rejestracja rozpocznie się o godzinie 10:00 w Collegium Maius.
Więcej szczegółów wydarzenia, harmonogram i książkę abstraktów można zobaczyć w menu w kategorii Sympozjum (http://biomedycyna.umlub.pl/en/symposium_2022).

Nie możemy się doczekać spotkania z Wami!

 


Biomedycyna na dniach otwartych UMLUB 2022

Z okazji nadchodzących Dni Otwartych na Uniwersytecie Medycznym w Lublinie, studenci Biomedycyny organizują pokazy z embriologii, w których będzie można brać udział 19 i 20 maja w godzinach 8:00-15:00 pod Centrum Symulacji Medycznej na ul. Chodźki 4.
Zapraszamy również na Wirtualne Dni Otwarte na profilu Grupy Informacyjnej Blask Uniwersytetu Medycznego w Lublinie, gdzie 19 maja o 18:05 będzie się prezentowała Biomedycyna.
Dodatkowo 19 maja o godzinie 19.00 na instagramowym profilu Biomedycyny (@biomed_umlub) będzie organizowany live, na którym starsi studenci odpowiedzą na wasze pytania, dotyczące zarówno kierunku jak i studiowania na UMLUB!

Do zobaczenia!

 


Nowa data sympozjum

Naukowe Sympozjum Studentów Biomedycyny odbędzie się w sobotę 21 maja 2022 roku. Przypominamy, że dotychczasowe zgłoszenia uczestników czynnych oraz biernych zachowują ważność. Zachęcamy do śledzenia naszej strony oraz wydarzenia na Facebooku.

 


Zmiana daty sympozjum

W związku z rosnącą liczbą zachorowań na COVID19 w województwie lubelskim oraz wśród studentów naszej Uczelni, jako Komitet Organizacyjny Sympozjum podjęliśmy decyzję o przeniesieniu Sympozjum na wiosnę 2022 roku.
Nowa data zostanie ogłoszona niedługo. Jednocześnie informujemy, że wszystkie zgłoszenia uczestników czynnych oraz biernych pozostają ważne.
Dalsze informacje związane z Sympozjum będą zamieszczane w wydarzeniu oraz na stronie. 

 


Rejestracja abstraktów rozpoczęta!
Rejestracja abstraktów na tegoroczne Sympozjum trwa od 13.09 do 30.10 
Na podstawie decyzji Komisji Naukowej prace zostaną zakwalifikowane do prezentacji w formie ustnej lub w formie sesji plakatowej (jedna praca może zostać zakwalifikowana tylko do jednej kategorii). 
Przypominamy, że Sympozjum odbywa się w języku angielskim, co dotyczy również nadsyłania abstraktów. 
Wszystkie informacje dotyczące regulaminu Sympozjum oraz zasady nadsyłania abstraktów znajdują się powyżej w zakładce "Sympozjum 2021".
Rejestracja odbywa się za pomocą formularza: https://forms.gle/zPoLE64CwLqtQR4p9

 


(slide)Show yourself! - warsztaty przygotowywania prezentacji
Jako Interdyscyplinarne Koło Biomedycyny przygotowaliśmy warsztaty z tworzenia i przedstawiania prezentacji multimedialnych dotyczących badań naukowych.
Warsztaty odbędą się online 28 i 29 kwietnia.
Wszystkich zainteresowanych zapraszamy na Facebooka, gdzie znajdziecie więcej informacji.
https://www.facebook.com/events/364196554930027/

 


Spotkania Koła w formie zdalnej

Ze względu na obostrzenia związane z pandemią COVID-19 spotkania Koła Biomedycyny zostały przeniesione na platformę Zoom.

Osoby, które chcą wziąć udział w spotkaniach Koła zapraszamy do kontaktu pod adresem mailowym kolo.biomedycyny@gmail.com.

 


Clinical Talks - Porozmawiajmy o Badaniach Klinicznych

Zapis transmisji konferencji znajduje się pod poniższym adresem:

https://hematoonkologia.pl/relacje-cyfrowe/odtwarzaj/id/2433?fbclid=IwAR...